Історія відділу

Свою історію відділ документів відлічує з 1974 року, коли у волинській обласній бібліотеці для дорослих виникла необхідність створити сектор літератури іноземними мовами.
На той час «сектор» було гучною назвою: 3 стелажі на території читального залу, кілька сотень примірників книг, ніякого довідкового апарату і єдина штатна одиниця – завідувач Т. Трегубенко. Робота по створенню ДБА розпочалася через 6 місяців.
 У січні 1976 року, на основі сектору, було створено відділ літератури іноземними мовами. Його завідувачем стала Панас Ганна Йосипівна, яка, власне, і розпочала роботу по створенню ДБА. Цю посаду вона займала впродовж 28 років.
            1978 рік став поштовхом до активізації роботи відділу, адже саме цього року бібліотека переїхала у нове просторе приміщення. У цьому ж році відділ збільшився на одного бібліоткаря.
З року в рік у відділі збільшувалася кількість читачів, зростав відсоток спеціалістів, бажаючих вивчити іноземну мову самостійно.
У 90-х роках, через зміни в країні, різко скоротилося надходження літератури, повністю припинилося надходження  періодики  із закордонних видавництв. З метою поповнення фонду, працівники налагодили зв’язки з  Львівським відділенням україно-американського фонду «Сейбр-Світло», бібліотекою Гете-Інституту в Києві, Міжнародним фондом «Відродження». Це дало змогу поповнити фонд відділу цінною галузевою літературою.
Визначною подією для відділу став інформаційний ярмарок «Сучасна Британія», що завітав у книгозбірню в жовтні 2003 року. Його гості  відвідали тематичні дійства та інтернет-шоу, експозиції британських книжок, виставки британських видавців, переглянули сучасні британські художні та документальні фільми, відбулися семінари для викладачів англійської мови, вікторини та конкурси, присвячені Англії та Шотландії.

Шевченко завжди на часі

      Тарас Шевченко отримав широк о міжнародну оцінку як в идатний поет, художник і борець за свободу. Багато зарубіжних письменників, лі...