Історія відділу

Свою історію відділ документів відлічує з 1974 року, коли у волинській обласній бібліотеці для дорослих виникла необхідність створити сектор літератури іноземними мовами.
На той час «сектор» було гучною назвою: 3 стелажі на території читального залу, кілька сотень примірників книг, ніякого довідкового апарату і єдина штатна одиниця – завідувач Т. Трегубенко. Робота по створенню ДБА розпочалася через 6 місяців.
 У січні 1976 року, на основі сектору, було створено відділ літератури іноземними мовами. Його завідувачем стала Панас Ганна Йосипівна, яка, власне, і розпочала роботу по створенню ДБА. Цю посаду вона займала впродовж 28 років.
            1978 рік став поштовхом до активізації роботи відділу, адже саме цього року бібліотека переїхала у нове просторе приміщення. У цьому ж році відділ збільшився на одного бібліоткаря.
З року в рік у відділі збільшувалася кількість читачів, зростав відсоток спеціалістів, бажаючих вивчити іноземну мову самостійно.
У 90-х роках, через зміни в країні, різко скоротилося надходження літератури, повністю припинилося надходження  періодики  із закордонних видавництв. З метою поповнення фонду, працівники налагодили зв’язки з  Львівським відділенням україно-американського фонду «Сейбр-Світло», бібліотекою Гете-Інституту в Києві, Міжнародним фондом «Відродження». Це дало змогу поповнити фонд відділу цінною галузевою літературою.
Визначною подією для відділу став інформаційний ярмарок «Сучасна Британія», що завітав у книгозбірню в жовтні 2003 року. Його гості  відвідали тематичні дійства та інтернет-шоу, експозиції британських книжок, виставки британських видавців, переглянули сучасні британські художні та документальні фільми, відбулися семінари для викладачів англійської мови, вікторини та конкурси, присвячені Англії та Шотландії.

Популярні дописи з цього блогу

Переклади Олени Пчілки

Бібліотека Луї Нюсера, Ніцца, Франція

"Бібліотечна гутірка" про улюблені книги