Сьогодення


На сьогднішній день відділ документів іноземними мовами – спеціалізований структурний підрозділ бібліотеки, що здійснює весь комплекс робіт з іноземними документами. Свого роду, біблітека в бібліотеці 
ДБА складається з трьох каталогів: читацьких – алфавітного та систематичного і службового – генерального, системи картотек трьома основними мовами: англійською, німецькою, французькою.
Максим Рильський сказав: «Не бійтесь заглядати в словники, це пишний яр, а не сумне провалля». Сподіваємося, що саме пишним яром для користувачів є фонд довідкової літератури: розмовники, довідники, тезауруси та словники 91 мовою світу.
Працівники відділу здійснюють аналітичний розпис статтей з періодики, збірників по мовознавству, перекладу, літературознавству, методиці викладання іноземних мов,  тексти із тематичних збірників.
Проводить відділ і масову роботу: літературно-музичні вечори, вечори історичного портрету, тощо. Слайдо та відеопокази є невід'ємною частиною цих дійств.  До певних значних дат розгорнуто змістовні книжкові виставки, .
Новим творчим струменем у роботі відділу стало відкриття у вересні 2006 року за сприяння Посольства США в Україні інформаційного центру «Вікно в Америку», де проходять змістовні клуби спілкування, перегляди фільмів, вечори літературного портрету, а також святкування Хеллоуїну, Дня Подяки, Різдва з американськими та українськими колядками та ін.