субота, 16 липня 2011 р.

Презнтація книги А.Бондарчука "Обірване коріння нації"у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки

14 липня 2011 року працівники відділу документів іноземними мовами провели презентацію книги «Обірване коріння нації». ЇЇ автор - громадський і політичний діяч, депутат Верховної Ради України І скликання, письменник і журналіст Андрій Бондарчук.
«Бомбою не сповільненої дії», - назвав книгу один з читачів адже у ній йдеться правда про історію Волині в контексті України і світу ХХ ст.
Канвою книги є спогади колишніх жителів села Грива Камінь-Каширського району Волинської області, яке було знищене 1951 року як неблагонадійне. Статистика стертих з мапи України сіл у ті часи страшна і промовиста: понад 1200 сіл і хуторів зникло з неї назавжди. Окрім того у книзі йдеться і про ОУН-УПА на території історичної Волині, подано документи з архівів СБУ про червоних партизанів та бійців УПА.
На презентації книги виступили  М. Кучерепа – кандидат історичних наук, професор ВНУ ім. Лесі Українки, А.Силюк – директор краєзнавчого музею, Л.Коць – начальник відділу держархіву області, В.Штинько – завдувач відділу газети «Волинь-нова», І.Чернецький, письменник, заслужений журналіст України І.Корсак та інші. Ведуча – завідувач відділу документів іноземними мовами О.Кириченко.
Підзаголовок книги «Волинська хрестоматія». Важливо, щоб вона стала хрестоматією по якій би вчили новітню історію в Україні.

Немає коментарів:

Дописати коментар